Prenses Seaside Spa Salon

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Kızlar içi üretilen bu oyun onların kendilerine olan özgüvenlerini kazanmalarını sağlayacak.

Çocukların özellikle de kızların gelişimi için olumlu etki oluşturabilecek olan bu oyun hem çok eğlenceli hem de çok farklı. Bu oyun özellikle kız çocuklarına hitap etmekte. Pek çok malzeme ve bölüme sahip olan bu oyun çocukların hayal dünyasını geliştirerek onların yepyeni bir bakış açısına sahip olmasını da sağlamaktadır. Kızlar için plaj havluları, çantaları, terlikleri, gözlükleri, şapkaları ve daha  pek çok malzemeye sahip olan bu oyun kız çocuklarının içinde kaybolmasını sağlayacak. Çocuklar bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Özellikle 3- 6 yaş arasındaki çocukların ilgisini çeken bu oyunda onların hayal dünyasına uygun pek çok malzeme var.

 Anne ve babaların da onayladığı bu mükemmel oyun oldukça eğlenceli. Kız çocuklarının plaj için hazırlık yapacağı bu oyunda yönetici çocuklar. İstedikleri malzemeleri seçerek birleştirebilir beğenmediklerini ise değiştirebilirler. Hiç bir zorlayıcı özelliği olmayan bu oyun çocukların kendi zevklerini ortaya çıkarmayı amaçlamıştır. Çocukların severek oynayacakları bu harika oyunu çocuk gelişim uzmanları da onaylamıştır.

 Siz de kız çocuklarına yönelik üretilen bu harika oyunu hemen indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Prenses Seaside Spa Salon indir